Akcijas

Apraksts

Biorevitalizācija ir ar injekcijām saistīta metodika, ar kuru vidējus un dziļus epidermisa slāņus piesātina ar nemodificētu augsti molekulāru hialurona skābi. Biorevitalizācijā injekcijas tiek veiktas ar smalku šprici, tieši vietās, kurās ir tieši izteiktas ādas novecošanas pazīmes.

Sīs procedūras indikācijas :

  • sausa āda;
  • delikāta āda ar sīkām krokām;
  • sejas, kakla un dekoltē zonas ādas tonusa un elastīguma pazemināšana sejās un tādu ķermeņa daļu, kā roku plaukstas, vēders, ceļu, cisku un plecu
  • iekšējas daļas izburbējusi āda; sejas bāla krāsa;
  • pigmentācija;

Tieši pirms procedūras tiek veikta demakijāža un ādas notīrīšana ar speciāliem antiseptikiem. Sprices mazs diametrs parsti neizraisa stipras sāpes un neprasa anestēziju. Tomēr pret sāpi ļoti jūtīgiem cilvēkiem pirms procedūras var uzklāt uz seju antiseptisku krēmu uz 20-30 minūtēm. Sprice ar preparātu tiek atvērta Jūsu ācu priekšā. Hialurona gēla mikrodevas tiek ievadītas zem ādas līdz nelielu sapumpumu parādīšanai. Vairākās dienās pēc procedūras injekciju pazīmes var būt pamanāmas, tomēr jau nakamā dienā pēc procedūras var lietot makijāžas līdzekļus, lai tos padarītu neredzāmus.

Ar hialurona gēlu parasti tiek apstrādātas tādas vietas, kā deguna un lūpu zona, ācu, pieres, kakla un dekoltē zona.
Pēc procedūras tiek veikta ādas atvēsināšana, pēc kuras uz sejas ādu tiek uzklāts antiseptisks un nomierinošs krēms.

! Ir ieteicams veikt 2-4 procedūras ar 20-30 dienu intervālu, lai sasniegtu uzkrājošu efektu.

Cenas

  • Procedūra sejai, kaklam un dekoltē zonai 1,5ml 2% HA - ilgums 1.5 h €140 €120

Pieraksts

Jūs varat sarunāt tikšanos sev izdevīgā laikā, zvanot uz norādīto tālruņa numuru vai atstājot pieprasījumu vietnē – mēs noteikti jums atzvanīsim!