Šarls Monteskjē
Sievietei ir tikai viena iespēja būt skaistai, bet simts tūkstošu iespēju būt pievilcīgai.

Sertificēts kosmetologs Rīgā

Izvēlieties pakalpojumu

MASĀŽA

Masāža ir kosmētiskās procedūras sirds!

ĀTRĀ KOPŠANA

Rezultāts jūs iepriecienās! Esat spožas.

SEJAS TĪRĪŠANA

Nenolaidiet jūsu ādu līdz slimībai AKNE un Jūsu āda būs Jums pateicīga.

KLASISKĀ KOPŠANA

Jūs varat atpūsties un atslābināties, bet Jūsu āda saņems enerģijas impulsu.

Kāpēc tieši es?

Jaunākas tendences kosmetoloģijā

Nepārtraukta zināšanu pilnveide dod mums iespēju piedāvāt tikai visjaunākās, visdrošākās un visefektīvākās proecedūras kas pastāv estētiskā kosmetoloģija un medicīna.

Kvalitāte

Savā praksē izmantoju tikai drošus, Eiropā sertificēti vienreizējie materiāli un preparāti, kosmetoloģisko aparatūru, kas vienmēr nodrošina nevainojamu rezultātu.

Godīgas cenas

Godīga attieksme pret klientiem, ilgtermiņa sadarbība ir mana prioritāte!

Kvalifikācija

Medicīnas personas statuss, kosmetologa sertifikāts astoņu gadu pieredze kosmetoloģijas jomā sadarbībā ar vadošajiem ārstiem, kas nodarbojas ar atjaunošanās metožu izpēti un izstrādi un ārējās vides un dzīvesveida ietekmi uz skaistumu, jaunību, cilvēka veselība dod iespēju piedāvāt augstas kvalitātes kosmetoloģijas procedūras, kas ir drošas pacienta veselībai.

Individuāla pieeja

Procedūras un preparātu veidu, to daudzumu nosaku tikai pēc individuālās konsultācijas un tikšanas ar klientu lai noteiktu vispiemērotāko veidu kā panākt rezultātu.

Bezmaksas konsultācija

Procedūras laikā konsultācija ir par brīvu un ietilpst procedūras cenā. Kā arī pēcprocedūras laikā es vienmēr sniedzu padomus klientiem par viņiem interesējošiem jautājumiem