Par sevi

Oksana Vaškeviča

kosmetoloģijas speciāliste

Mans uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem būt skaistiem, laimīgiem un attiecīgi veiksmīgiem ar labākiem kosmētiskiem līdzekļiem un procedūrām no manu zināšanu, prasmju un pieredzes arsenāla. Es labprāt varu padalīties ar Jums ar saviem novērojumiem, slēdzieniem un rekomendācijām kosmētoloģij as jomā. Nav obligāti jāizskatās grezni, jācenšas izskatīties labi koptai un patikt sev pašai! Man ir svarīgi, lai mani klienti ne tikai pārveidotos, bet arī kosmētiskās procedūras laikā atpūstos ar skaistu mūziku un iegūtu pozitīvas emocijas.

Lai Jums būtu svaiga un elastīga āda, tai ir nepieciešama pareiza kopšana, kā arī speciālas kosmētoloģiskās procedūras. Šāda kompleksā pieeja sniegs pozitīvu efektu pat tad, ja Jūsu sejas āda ir ar problēmām. Tomēr, lai sastādītu pareizu programmu, Jums ir vajadzīga kosmetologa profesionāla palīdzība, jo viņš noskaidros jūsu ādas tīpu un attiecīgu procedūru kompleksu. No tā ir tieši atkarīgi kopšanas efektivitāte un rezultativitāte.

Oksana Vaškeviča

Procedūras drošība un sterilitāte

— 01

Vienreizējās lietošanas materiāli. Jaunās šprices tiek atvērtas ] ūsu acu priekšā, bet lietotas tiek izmestas speciālajā utilizācijas konteinerā.

— 02

Šķēršļu aizsardzība. Visas darba virsmas tiek dezinficētas ar speciālajiem dezinfekcijas līdzekļiem pirms katras procedūras, bet ierīces tiek aptītas ar aizsargplēvi.

— 03

Kabinets un ierīces atbilst ES normām. Katru mēneši es paaugstinu savu kvalifikāciju semināros un konferencēs.

Jums joprojām ir šaubas?

Jūs varat pieteikties bezmaksas konsultācijai, kurā es piemeklēšu tikai Jums domātu kosmētisku kopšanu un atbildēšu uz visiem jūsu jautājumiem. Jau pēc pirmās procedūras Jūs redzēsiet, ka kopšanai ir jēga un rezultāts. Es augsti vērtēju katru klientu un ievēroju visus novēlējumus.