Polinukleotīdu bioreparācija

Apraksts

ESTĒTISKS IZRĀVIENS KOSMETOLOĢIJAS PASAULĒ – JAUNAS PAAUDZES PREPARĀTI, kuru pamatā ir polinukleotīdi

plenhyage 2% – 2,00 ml (30 mg))

Reģenerators – revitalizators – ar pildvielu īpašībām.

 

Piemērojams visām vecuma grupām, īpaši vecākiem klientiem.
Plenhyage palielina ādas mitrināšanu, tonusu un turgoru, uzlabo tās elastību un tvirtumu. Veicina audu reģenerāciju, samazina atrofiju, efektīvi cīnās ar grumbām.

 

Ietekmējošās zonas: Seja (grumbas ap muti, krokas, periorbitālā zona, vaigi), kakls, dekoltē, plaukstu aizmugure,

 

Visu vecumu grupu pacientiem Polinukleotīdu ķēdes saista ne tikai ūdens molekulas, bet cīnās arī ar brīvajiem radikāļiem, kuriem ir tendence uzkrāt stresa faktorus, tādus kā UV starojums, tos uzsūcot un bloķējot. Polinukleotīdu mitrinošā un antiradikāļu iedarbība veido optimālu vidi fibroblastu attīstībai, veicinot ādas elasticitātes atjaunošanos.

 

Plenhyage sastāvā esošie nukleotīdi ir dabīgās DNS frakcijas, tāpēc preparātam piemīt izteikta antioksidējoša iedarbība, kas ievērojami samazina UV staru kaitīgo iedarbību uz ādas šūnām.

 

Plenhyage satur polinukleotīdu ķēdes ar augstu molekulāro masu, kas ļauj saistīt un saglabāt lielāku ūdens molekulu daudzumu, kā arī nodrošina ātru šūnu aizsardzību no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes.

 

Ievērojams rezultāts jau pēc pirmās procedūras

Cenas

  • Biorevitalizācija ar polinukliotīda gēlu 2ml 2% sejai un kaklam 1.5h €150

Pieraksts

Jūs varat sarunāt tikšanos sev izdevīgā laikā, zvanot uz norādīto tālruņa numuru vai atstājot pieprasījumu vietnē – mēs noteikti jums atzvanīsim!